کنترل ولو ماسونیلان masoneilan control valve


باسلام و احترام
به استحضار میرساند بازرگانی تکنو کنترل با سابقه پانزده ساله در امر تامین کالاهای ضروری ومورد نیاز صنایع کشور فعالیت گسترده داشته و همچنین با در دست داشتن انبارکالا و تیمی مجرب شامل بازرگانی ، فروش، مشاورین فنی و دفاتر بازرگانی جهت تامین نیاز صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و... رادر بخش انواع شیرآلات صنعتی ، اکچویتورهای پنوماتیکی و برقی ،کنترل ولوهای پنوماتیک ، موتوری و تجهیزات ابزار دقیق را ایفا نماید . لذا این فروشگاه آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری و تامین کالا از انبار خودرا اعلام مینماید.
تعهد در خدمات پس از فروش از دیگر مزایای کالاهای ارایه شده از طرف این فروشگاه میباشد .
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت با ما تماس حاصل فرمائید
مدیر فروش: عرفان حکیم زاده

کنترل ولو چیست؟

کنترل ولوها در واقع یکی از تجهیزات ابزاردقیق محسوب شده و در بیشتر کاربردهای کنترل فلو،فشار و دمای سیالات به عنوان المان لوپ کنترل مورد استفاده قرار می گیرند. این ولوها در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کاربر گسترده ای داشته و از آنجایی که در مراحل مختلف عملیاتی،از حفاری تا پالایش تا مصرف و صادرات بطور کلی موضوع فلوی سیالات بعنوان یکی از مهمترین مسائل فنی و مهندسی مطرح می باشد،لذا وجود وسایل و ابزار تنظیم و کنترل و یا قطع فلوی سیال،ازدرجه اهمیت خاصی برخوردار است.
یکی از رایج ترین المان های کنترل نهایی در سیستم های کنترل صنعتی،کنترل ولو می باشد.کنترل ولو بر حسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده یا دستگاه منطقی(مانندPLC)فلوی سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند.برخی از طرح های کنترل ولو برای کنترل گسسته ی (ON/OFF) فلوی سیال در نظر گرفته شده اند،در حالی که برخی دیگر برای تنظیم فلوی سیال در جایی بین حالت کاملا" باز و کاملا" بسته (SHUT) طراحی شده اند. یک ولو ON/OFF از نظر الکتریکی معادل یک سوئیچ است،در حالی که یک ولو تنظیم کننده (THROTTLING VALVE) از نظر الکتریکی معادل یک مقاومت متغیر می باشد.

کنترل ولو از دو بخش تشکیل شده است:
بدنه ولو (body) که شامل همه تجهیزات مکانیکی لازم برای تاثیر گذاری بر فلوی سیال می باشد، و محرک ولو (Actuator) که نیروی مکانیکی لازم برای حرکت اجزا داخلی بدنه ی ولو را تامین می کند. اغلب اوقات،تفاوت عمده ی بین یک کنترل ولو on/off و یک کنترل ولو throttling در نوع اکچوتور به کار رفته برای ولو است. اکچویتورهای on/off موقعیت مکانیز ولو را تنها در حالت کاملا" باز و یا کاملاگ بسته قرار می دهند، این در حالی است که اکچویتورهای Throttling باید بتوانند با دقت موقعیت مکانیزم ولو را در هر نقطه ی بین حالت کاملا" باز و یا کاملا" بسته تنظیم کنند.
برخی از طرح های بدنه ی ولو مانند ولوهای سماوری (Plug valves) و ولو های توپی (Ball valves) در سرویس های on/off به مراتب بهتر کار میکنند ، در حالی که طرح های دیگر همچون ولو های کروی دو پورتی (Double-Ported globe valves) در کاربردهای Throttling بهتر عمل می کنند. با این حال می توان بسیاری از طرح های ولو را صرفا" با اتصال یک اکچویتور مناسب در هر کدام از این دو سرویس (Throttlingیا on/off) بکار برد.
تکنو کنترل


کنترل ولو ،
کنترل ولو ماسونیلان ،
فروش کنترل ولو ماسونیلان،
نمایندگی کنترل ولو ماسونیلان،
قیمت کنترل ولو ماسونیلان،
کنترل ولو چیست ،
کاربرد کنترل ولو ،
عامل فروش کنترل ولو ماسونیلان،
گارانتی کنترل ولو ماسونیلان،
پوزیشنر کنترل ولو ماسونیلان،
شیر کنترلی ماسونیلان،
پوزیشنر ماسونیلان،
خرید کنترل ولو ماسونیلان،
وارد کننده کنترل ولو ماسونیلان،
انواع کنترل ولو ،
کنترل ولو فشار قوی ماسونیلان،
ابزار دقیق ،
پلاگ ولو کنترلی ،
کنترل ولو پنوماتیکی ،
بازرگانی تکنوکنترل ،
کنترل ولو دوراهه ماسونیلان
کنترل ولو بخار ،
کنترل ولو آنتی سرچ ،
کنترل ولو استیل ،
انواع کنترل ولو ،
آشنایی با کنترل ولو ،
پوزیشنر کنترل ولو چیست ،
پلاگ کنترل ولو ،
تعمیرات کنترل ولو ،
تست کنترل ولو ،
تنظیم کنترل ولو ،
تجهیزات کنترل ولو ،
دستگاه کنترل ولو ،
تصویر کنترل ولو ،
کنترل ولو جدید ،
cvدر کنترل ولو چیست؟ ،
کنترل ولو خطی ،
خرید کنترل ولو فیشر ،
کنترل ولو دما ،
دیافراگم کنترل ولو ،
دیتاشیت کنترل ولو ،
درباره کنترل ولو ،
رگلاتور کنترل ولو ،
کنترل ولو سایزینگ ،
شیر کنترل ولو ،
شیرآلات کنترل ولو ،
طراحی کنترل ولو ،
عملکرد کنترل ولو ،
عکس کنترل ولو ،
کنترل ولوهای فیشر ،
کالیبراسیون کنترل ولو ،
کار کنترل ولو ،
کنترل ولو گاز ،
محاسبات کنترل ولو ،
مشخصات کنترل ولو ،
مقاله کنترل ولو ،
کنترل ولو نفت ،
وظیفه کنترل ولو

masoneilan

masoneilan control valve