سوئیچ باکس ضد انفجار EX


باسلام و احترام به استحضار میرساند بازرگانی تکنو کنترل با سابقه پانزده ساله در امر تامین کالاهای ضروری ومورد نیاز صنایع کشور فعالیت گسترده داشته و همچنین با در دست داشتن انبارکالا و تیمی مجرب شامل بازرگانی ، فروش، مشاورین فنی و دفاتر بازرگانی جهت تامین نیاز صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و... رادر بخش انواع شیرآلات صنعتی ، اکچویتورهای پنوماتیکی و برقی ،کنترل ولوهای پنوماتیک ، موتوری و تجهیزات ابزار دقیق را ایفا نماید . لذا این فروشگاه آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری و تامین کالا از انبار خودرا اعلام مینماید.تعهد در خدمات پس از فروش از دیگر مزایای کالاهای ارایه شده از طرف این فروشگاه میباشد .


سوئیچ باکس چیست؟


سوئیچ باکس قطعه ای از تجهیزات الکترومکانیکی است که از یک محرک متصل به یک سری از اتصالات ساخته شده است. این اتصالات معمولا در تنظیمات صنعتی امکان تشخیص حضور و نزدیکی یا عدم وجود یک ماده یا شی ء را برای
لیمیت سوئیچ باکفراهم می کنند. بر اساس آنچه این اتصالات تشخیص می دهند ، سنسور یک محرک را حرکت می دهد که به نوبه خود وضعیت یک مدار الکتریکی را تغییر می دهد. این حرکت سیگنال هایی را نشان می دهد . از آنجا که لیمیت سوئیچ ها به طور خودکار ، محدودیت های از پیش تعیین شده را تشخیص می دهند ، آنها نیاز به کارگران انسانی برای نظارت بر این سطوح را از بین می برند. این تغییر باعث می شود هر موردی از ماشین آلات سنگین تا تسمه نقاله صنعتی نه تنها بسیار آسان تر و دقیق تر بلکه بسیار قابل اعتماد تر عمل کنند. در نتیجه تولید کارآمدتر شده و محیط های کاری ایمن تر می شود.
کاربردهای لیمیت سوئیچ باکس
لیمیت سوئیچ باکس ها اغلب برای شمارش اقلام یا مواد مورد استفاده قرار می گیرند تا هنگامی که به یک محدودیتی رسیده شود ، سوئیچ بسته می شود یا باز می شود. این شرایط اغلب در کاربردهای صنعتی مانند خطوط مونتاژ وجود دارد. به عنوان مثال وقتی لیمیت سوئیچ در قطعه خاصی از تجهیزات تشخیص می دهد که تعدادی از اجزای از پیش تعیین شده به یک محصول اضافه شده است ، سوئیچ محرک را حرکت می دهد که به نوبه خود قطعه تجهیزات را دور می کند و محصول به ایستگاه بعدی می رود. لیمیت سوئیچ ها همچنین می توانند به عنوان قفل ایمنی برای جلوگیری از حرکت قطعات بیشتر هنگام دستیابی به یک نقطه خاص مورد استفاده قرار گیرند. یک مثال خوب از این مورد یک درب اتوماتیک گاراژ است. بدون یک لیمیت سوئیچ که در را هنگامی که به ریل انتهایی می رسد ، متوقف کند درب به سمت پایین حرکت می کند و در نهایت به زمین برخورد کرده و باعث آسیب جدی می گردد. لیمیت سوئیچ ها همچنین می توانند به عنوان بخشی از یک سیستم کنترل بزرگ تر مورد استفاده قرار گیرند. وقتی به یک حد مشخصی می رسد ، محرک می تواند یک دستگاه را برای جلوگیری از سوء عملکرد یا شرایط اضطراری غیر فعال یا فعال کند.
اصول عملکرد لیمیت سوئیچ باکساصول عملکرد
لیمیت سوئیچ باکسنسبتا ساده است. و از یک میزبان عملیات مکانیکی صنعتی و تجاری جدایی ناپذیر است. اصلی ترین استفاده آن کم کردن سرعت ، توقف ، شروع یا افزایش سرعت عملیات است. همچنین می توان لیمیت سوئیچ را با طیف وسیعی از کاربردهای الکترومکانیکی از درب های گاراژ مسکونی تا مدیریت مواد در انبارداری و توزیع یکپارچه کرد.
انواع لیمیت سوئیچ باکس ها
لیمیت سوئیچ باکس ها در انواعی از اندازه ها و شکل ها هستند ، از اندازه یک قرص نان تا آنهایی که بسیار کوچک بوده و ممکن برای دیدن مکانی که سیم ها متصل می شوند ، یک ذره بین داشته باشند. بسیاری از لیمیت سوئیچ ها اتصالات ساده ای هستند که به همان صورتی که یک سوئیچ لامپ را در خانه روشن می کنید ، عمل می کنند. دیگر انواع لیمیت سوئیچ ها ، سوئیچ های مجاورت نوری یا سوئیچ های مجاورت مغناطیسی نامیده می شوند. سوئیچ های مجاورت نوری از دو جزء مختلف استفاده می کنند. یک جزء ، یک پرتو نور مادون قرمز را به یک گیرنده که در فاصله دور مستقر شده می زند. درست مانند ریموت تلویزیون که کانال را تغییر می دهد. اگر این پرتو نور شکسته شود ، لیمیت سوئیچ های مجاورت نوری یک مدار را برای تغییر نیروی برق فعال یا غیر فعال می کنند. یک لیمیت سوئیچ مجاورت مغناطیسی یک دستگاه منحصر به فردی است که حین نزدیک شدن به یک قطعه فلز ، روشن یا خاموش می شود. صرف نظر از انواع یا اندازه لیمیت سوئیچ ها ، این دستگاه ها فقط می توانند یک کار فعال سازی یا غیر فعال سازی را انجام دهند.
ویژگی ها و مزایای
لیمیت سوئیچ ها
  • تقریبا می تواند در هر محیط صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.

  • از لحاظ دقت و تکرار پذیری بسیار دقیق است.

  • انرژی الکتریکی کمی مصرف می کند.

  • می تواند بارهای چندگانه را کنترل کند.
محدودیت های لیمیت سوئیچ ها
  • عموما به تجهیزاتی که در سرعت های نسبتا کم کار می کنند ، محدود می شود.

  • باید با هدف تماس مستقیم داشته باشد.

  • قطعات مکانیکی متحرک از بین می رون

سوئیچ باکس ضد انفجار EX
لیمیت سوئیچ باکس ضد انفجار EX مدل atss400m2سوئیچ باکس ضد انفجارقیمت سوئیچ باکس ضد انفجار EXفروش سوئیچ باکس ضد انفجار EXخرید سوئیچ باکس ضد انفجار EXنماینده فروش سوئیچ باکس ضد انفجارانواع سوئیچ باکس ضد انفجار EXعامل فروش سوئیچ باکس ضد انفجار EXنمایندگی فروش سوئیچ باکس ضد انفجار EXسوئیچ باکس ضد انفجار EX چیستکارایی سوئیچ باکس ضد انفجار EXکاربرد سوئیچ باکس ضد انفجار EXتوضیح سوئیچ باکس ضد انفجار EXشماره تماس نمایندگی سوئیچ باکس ضد انفجار EXخرید عمده سوئیچ باکس ضد انفجار EXنصب سوئیچ باکس ضد انفجار EXکاتالوگ سوئیچ باکس ضد انفجار EXتنظیم سوئیچ باکس ضد انفجار EX