شیر گیوتینی پنوماتیک

باسلام و احترام
به استحضار میرساند بازرگانی تکنو کنترل با سابقه پانزده ساله در امر تامین کالاهای ضروری ومورد نیاز صنایع کشور فعالیت گسترده داشته و همچنین با در دست داشتن انبارکالا و تیمی مجرب شامل بازرگانی ، فروش، مشاورین فنی و دفاتر بازرگانی جهت تامین نیاز صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و... رادر بخش انواع شیرآلات صنعتی ، اکچویتورهای پنوماتیکی و برقی ،کنترل ولوهای پنوماتیک ، موتوری و تجهیزات ابزار دقیق را ایفا نماید . لذا این فروشگاه آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری و تامین کالا از انبار خودرا اعلام مینماید.
تعهد در خدمات پس از فروش از دیگر مزایای کالاهای ارایه شده از طرف این فروشگاه میباشد .

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت با ما تماس حاصل فرمائید

مدیر فروش: عرفان حکیم زاده

شیر گیوتینی چیست؟

این شیرها به طور ایده‌آل جهت کار با جریانهای لجنی و سیالاتی که مقادیر زیادی جامد حل شده دارند، استفاده می‌گردد. به خاطر اینکه مکانیسم کارکرد این شیرها بطور کلی مستقل از سیال درون آن است. این شیرها در جاییکه خوردگی مطرح می‌شود و یا تماس با سیال مشکلاتی برای سیستم بوجود می‌آورد، استفاده می‌گردد. این نوع شیرها برای سرویسهای باز و بسته کردن و تنطیم و ایجاد جریان  نیز بکار می‌روند. بطوریکه عبور سیال را بین 10 تا 95 درصد فلو جریان تنظیم کند. طراحی ساده این شیرها باعث افت فشار کمی می‌شود. بدنه این شیرها نیز طوری  ساخته شده است که دما فشار ریتینگ آن بالا باشد. بطور مثال بعضی از انواع خاص آن  شیرهای تا محدوده دمایی (-73,260°C) و تا فشار 22 بار تحمل می‌کنند. نوع ژاکت دار این شیرها جهت کنترل سیال لجنی در بسیاری از پروسه‌ها مانند تصفیه آب ، کاغذسازی استفاده می‌گردد. مهره ماسوره این نوع شیرها یکی از مزیتهای مهم آن است بطوریکه به راحتی قابل تعویض است بدون آنکه شیر از خط جدا شود.

 

برای باز و بسته کردن این شیر می توان از حالت های دستی و اتوماتیک مانند پنوماتیکی استفاده کرد. این شیر را می توان به صورت تدریجی باز و بسته کرد.

 

جنس‌های قابل دسترسی: آهنی، فولاد با بدنه های آلومینیومی و مهره ماسوره TFE نحوه اتصال : فلنجی موارد استفاده: لجن‌های غلیظ، سوسپانسیون ذرات بزرگ، صنایع غذایی از معایب آن احتیاج به نیروی انسداد قوی جهت بستن شیر به علت ضعیف بودن خواص خفگی

 

نام های مشابه : 

شیر گیوتینی

،

شیر گیوتینی پنوماتیک

،

شیر گیوتینی تمام استیل

،

شیر گیوتینی دستی

،

شیر گیوتینی بادی

، 

شیر گیوتینی زبانه لاستیکی

،

شیر فلکه گیوتینی

،

قیمت شیر گیوتینی

،

نمایندگی شیر گیوتینی

، #شیر_گیوتینی_آتکو ، #شیر_گیوتینی_atco  ،

شیر تیغه ای

،

شیر تیغه ای پنوماتیک

  ،

شیر تیغه ای استیل

،

شیر تیغه ای دستی

،

نایف گیت ولو

،

نایف گیت ولو پنوماتیک

،

نایف ولو

،

نایف گیت ولو بادی

،

شیر گیوتینی بادی

 ،

شیر تیغه ای پنوماتیک