اکچویتور پنوماتیک valbia ایتالیا

باسلام و احترام
به استحضار میرساند بازرگانی تکنو کنترل با سابقه پانزده ساله در امر تامین کالاهای ضروری ومورد نیاز صنایع کشور فعالیت گسترده داشته و همچنین با در دست داشتن انبارکالا و تیمی مجرب شامل بازرگانی ، فروش، مشاورین فنی و دفاتر بازرگانی جهت تامین نیاز صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و... رادر بخش انواع شیرآلات صنعتی ، اکچویتورهای پنوماتیکی و برقی ،کنترل ولوهای پنوماتیک ، موتوری و تجهیزات ابزار دقیق را ایفا نماید . لذا این فروشگاه آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری و تامین کالا از انبار خودرا اعلام مینماید.
تعهد در خدمات پس از فروش از دیگر مزایای کالاهای ارایه شده از طرف این فروشگاه میباشد .

معرفی اکچویتور پنوماتیک (محرک بادی)

اکچویتور پنوماتیک یا همان اکچویتور بادی انرژی هوای فشرده مخزن هوا (کمپرسور باد) را به حرکت دورانی (rotari) و یا خطی (liner) تبدیل میکند ، بدین ترتیب با نصب این مدل از اکچویتورهای پنوماتیکی (بادی) بر روی شیرهایی که به وسیله دست باز و بست میشوند و با داشتن منبع تولید هوای فشرده (کمپرسورباد) میتوان این ولو ها را توسط نیروی باد کنترل کرد. همچنین با مجهز کردن اکچویتور پنوماتیک به شیر برقی نامور میتوان این اکچویتورها را به صورت فرمان برقی از اتاق فرمان و یا از روی خود شیر برقی نامور کنترل کرد. در صورت داشتن منبع تولید هوای فشرده  انتخاب اکچویتورهای پنوماتیک نسبت به اکچویتورهای الکتریکال به دلیل کم هزینه تر بودن مقرون به صرفه تر خواهد بود.

اکچویتورهای پنوماتیک میتوانند به دو حالت فنر برگشت یا همان سینگل اکتینگ و بدون فنر یا همان دبل اکتینگ باشند.

اکچویتورهای پنوماتیک براساس گشتاور تولیدی دسته بندی میشوند.برای انتخاب اکچویتور پنوماتیک باید سایز ولو و همچنین فشار سیال عبوری درون خط مد نظر باشد.در صورت مجهز کردن اکچویتور به شیر برقی نامور این عملگرها فرمان باز و بسته شدن را از طریق برق میگیرند و درصورت مجهز کردن اکچویتور به پوزیشنر نیزازسیگنال آنالوگ میتوان ولو را صورت تدریجی کنترل کرد.

به این نوع شیرها ، شیر بادی نیز گفته میشود.