نمایندگی فروش انگل ولو پنوماتیک

باسلام و احترام
به استحضار میرساند بازرگانی تکنو کنترل با سابقه پانزده ساله در امر تامین کالاهای ضروری ومورد نیاز صنایع کشور فعالیت گسترده داشته و همچنین با در دست داشتن انبارکالا و تیمی مجرب شامل بازرگانی ، فروش، مشاورین فنی و دفاتر بازرگانی جهت تامین نیاز صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و... رادر بخش انواع شیرآلات صنعتی ، اکچویتورهای پنوماتیکی و برقی ،کنترل ولوهای پنوماتیک ، موتوری و تجهیزات ابزار دقیق را ایفا نماید . لذا این فروشگاه آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری و تامین کالا از انبار خودرا اعلام مینماید.
تعهد در خدمات پس از فروش از دیگر مزایای کالاهای ارایه شده از طرف این فروشگاه میباشد .


انگل ولو چیست؟

انگل ولو یک ولو دو راهه با اکچویتور پیستونی پنوماتیک است.در مواردی که نیاز باشد ولو به مدت طولانی مدت باز در سرویس قرار بگیرد،از مدل  انگل ولو y  که افت فشار کم تر و همچنین اتلاف انرژی و فرسایش بدنه کمتری دارد، استفاده می شود.در این مدل با تغییر اندکی در ساختار ولو ،خواص ان به طور چشمگیری بهبود پیدا می کند.در واقع در انگل ولو شکل y دارای بیشترین ضریب جریان و پایین ترین افت فشار در میان انواع ولو های کروی می باشد.در این ولو ها،سیال با تغییر زاویه  ای کمتر از 90 درجه وارد ولو و مجدد با تغییر زاویه کمتر از 90 درجه از ولو خارج می گردد.

از این ولو ها در کنترل جریان هایی که در ان ها ولو در بازه طولانی باز بوده و یا در زمان های راه اندازی که نیاز به باز بودن ولو به مدت طولانی باشد،به وفور مورد استفاده قرار می گیرند.از جمله مزایای این ولو ها ان است کهمی توان از انها در خطوط تخلیه (drain ) که عمومه ولو های انها بسته است استفاده کرد.

چون ساختار انها بگونه ای است که در مورد تشکیل رسوب در انها،می توان به سادگی با سیخ زدن انها را تمیز کرد.همان گونه که از شکل فوق پیداست زاویه بین محور و نشیمنگاه در این ولو ها تقریبا 45 درجه  می باشد. چون در این مدل زاویه بین محور و نشیمنگاه 90 درجه نبوده ،لذا افت فشار ذاتی در ولو های کروی (بال ولو ) در این مدل به حداقل می رسد.

کاربرد های

این شیرها می توانند برای ارائه میلیون ها دوره عملیاتی در کاربردهای درخواستی مانند بخار، آب و مواد خورنده مورد استفاده قرار گیرند. آنها ایده آل برای برنامه های کاربردی خلاء مناسب می باشند و می توانند در برنامه های سریع عمل کنند وتا 1000 سیکل در ساعت با عمر مورد انتظار بیش از 10 میلیون دوره از امتیازهای خوب این ولو ها می باشد. آنها در بسیاری از صنایع، از جمله مواد غذایی و نوشیدنی، شیمیایی، نفت و گاز، آب و فاضلاب و غیره استفاده می شود.

ویژگی ها

حنس بدنه ،استنلس استیل ،برنج می باشد

عمر طولانی

جریان بالا

اکچویتور محکم با قابلیت تدریجی شدن

انگل ولو پنوماتیک

 

انگل ولو

 

انگل ولو پنوماتیکی

 

انگل ولو استیل

 

انگل ولو برنجی

 

انگل ولو کله استیل

 

انگل ولو کله پلاستیکی

 

انگل ولو استنلس استیل

 

انگل ولو آب

 

انگل ولو نفت

  

انگل ولو هوا

 

انگل ولو چیست

قیمت

انگل_ولو

فروش

انگل_ولو

کارایی

انگل_ولو

نمایندگی

انگل_ولو

لیست قیمت

انگل_ولو

گارانتی

انگل_ولو

نصب

انگل_ولو

کاتالوگ

انگل_ولو

دانلود کاتالوگ

انگل_ولو

مرکز فروش

انگل_ولو

مقاله

انگل_ولو

انواع

انگل_ولو #انگل_ولو_صنعتی #انگل_ولو_بخار #انگل_ولو_زاویه_ای

کاربردهای

انگل_ولو

مارک

انگل_ولو #انگل_ولو_اروپایی #انگل_ولو_چینی #انگل_ولو_فشار_قوی #انگل_ولو_تمام_استیل #انگل_ولو_مقاوم #انگل_ولو_برند_نوجیکس_nogix

#انگل_ولو_klod  #انگل_ولو-فلنچی #انگل_ولو_اسکو #انگل_ولو_کلمپی #انگل_ولو_رزوه_ای #انگل_ولو_کلود