اطلاعات تماس
تلفن
۹۱۲۶۴۴۲۴۲۶ ۰
۷۷۶۰۱۳۶۲ ۲۱ ۰۰۹۸
۷۷۶۰۳۵۱۸ ۲۱ ۰۰۹۸
۳۳۹۷۴۹۴۰ ۲۱ ۰۰۹۸

فکس
۷۷۶۰۳۵۱۸ ۰۲۱

تلفن همراه
۹۱۲۶۴۴۲۴۲۶ ۰۰۹۸
۹۳۰۶۴۴۲۴۲۶ ۰۰۹۸

پست الکترونیک
دفتر مرکزی تهران،
تهران , خیابان انقلاب , پیچ شمیران , خیابان بهار جنوبی,برج تجاری اداری بهار,طبقه سوم تجاری واحد 455

آخرین اخبار و اطلاعیه های شرکت بازرگانی تکنو کنترل 77601362-021

حضور هدفمند گروههای کارشناسی مناطق نفت خیز جنوب در بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت

رییس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز از حضور هدفمند 5 تیم کارشناسی این شرکت در بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی خبر داد .


رییس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز از حضور هدفمند 5  تیم  کارشناسی این شرکت  در بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ، فرهاد فروتن در تشریح این خبر گفت : کارشناسان این شرکت در قالب 5تیم و با هدف شناسایی و ارزیابی منابع تامین کالا، و    اطلاع یابی از دستاوردها و قابلیت های سازندگان داخلی در نمایشگاه حضور خواهند یافت.

 

وی افزود:  کمک به ایجاد بستری مناسب برای ارتباط اثربخش با سازندگان تجهیزات صنعت نفت و بهبود فرایند تدارک و تامین کالای مناطق نفتخیز جنوب در راستای دستیابی به اولویت های طرح شده از سوی  وزیر محترم نفت، از دیگر وظایف این گروههاست.

 

وی اظهار داشت :  متخصصان اعزامی مناطق نفت خیز جنوب  در 5  رشته  تخصصی  "برق و ابزار دقیق" ، "ماشین آلات فرآیندی و توربین"، "پمپ و کمپرسور"، اقلام حفاری ،اقلام شیمیایی و پلیمری و عمومی و لوله و اتصالات از آخرین دستاوردها و قابلیت های صنعتی شرکت های داخلی و بین المللی فعال در این حوزه ها  بازدید به عمل آورده و گزارش تهیه خواهند کرد.

 

بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی ، از 16 تا 19 اردیبهشت ماه سال جاری ، در محل دائمی نمایشگاههای تهران برگزار خواهد شد